[Przetarg Łódź] 103/PN/ZP/D/2026 – Dostawa materiałów i soczewek do operacji zaćmy wraz z użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-21
Termin składania dokumentów:
2026-09-21 calendar Dodaj do kalendarza 103/PN/ZP/D/2026 – Dostawa materiałów i soczewek do operacji zaćmy wraz z użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii przedniej oraz dostawa asortymentu do aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii wraz z dzierżawą tego aparatu 103/PN/ZP/D/2026 – Dostawa materiałów i soczewek do operacji zaćmy wraz z użyczeniem aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii przedniej oraz dostawa asortymentu do aparatu do fakoemulsyfikacji i witrektomii wraz z dzierżawą tego aparatu 1. Przedmiotem... 2026-09-21 00:00 2026-09-21 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/103pnzpd2026-dostawa-materialow-i-soczewek-do-operacji-zacmy-wraz-z-uzyczeniem-aparatu-do-fakoemulsyfikacji-i-witrektomii-przedniej-oraz-dostawa-asortymentu-do-aparatu-do-fakoemulsyfikacji-i-witrektomii-wraz-z-dzierzawa-tego-aparatu--12709336
(pozostało 16 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 48 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY NR 1 IM. NORBERTA BARLICKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI
NIP:
7251019093
Województwo:
łódzkie
Powiat:
Łódź
Miejscowość:
ŁÓDŹ
Adres:
90-153 ŁÓDŹ, STEFANA KOPCIŃSKIEGO 22

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Medyczna
Podbranża:
sprzęt medyczny
materiały medyczne
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
łódzkie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się