[Przetarg Białystok] 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu komputerowego”.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-10-05 calendar Dodaj do kalendarza 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu komputerowego”.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ do części nr 1 oraz załącznik nr 1.2 do SWZ do części nr 2. 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa sprzętu komputerowego”.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1.1 do SWZ do części nr 1 oraz załącznik nr 1.2 do SWZ do części nr 2. Część zamówienia: LOT-0001 Laptopy typ 1 -3 i monitory... 2026-10-05 00:00 2026-10-05 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/1.-przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-sprzetu-komputerowego.2.-szczegolowy-opis-przedmiotu-zamowienia-zawiera-zalacznik-nr-1.1-do-swz-do-czesci-nr-1-oraz-zalacznik-nr-1.2-do-swz-do-czesci-nr-2.--12735151
(pozostało 30 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 0.7 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO
NIP:
5423464152
Województwo:
podlaskie
Powiat:
Białystok
Miejscowość:
BIAŁYSTOK
Adres:
15-097 BIAŁYSTOK, MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE 14

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
podlaskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się