Znalezionych wyników: 3162040

[Przetarg Warszawa] 1. Przedmiotem Zamówienia jest: Dostawa drukarek mobilnych, terminali mobilnych wraz z aplikacją oraz systemem do rozliczeń...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-09-23 calendar Dodaj do kalendarza 1. Przedmiotem Zamówienia jest: Dostawa drukarek mobilnych, terminali mobilnych wraz z aplikacją oraz systemem do rozliczeń konduktorskich.2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze umowy (Załącznik nr 4 do SWZ). 1. Przedmiotem Zamówienia jest: Dostawa drukarek mobilnych, terminali mobilnych wraz z aplikacją oraz systemem do rozliczeń konduktorskich.2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze umowy (Załącznik... 2026-09-23 00:00 2026-09-23 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/1.-przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-drukarek-mobilnych-terminali-mobilnych-wraz-z-aplikacja-oraz-systemem-do-rozliczen-konduktorskich.2.-szczegolowy-opis-przedmiotu-zamowienia-zawarty-jest-w-12735292?sT=b2fd8115116e36786a732dd06c6c43384ff01be9
(pozostało 18 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 3 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
POLREGIO S.A.
NIP:
5262557278
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Warszawa
Miejscowość:
WARSZAWA
Adres:
01-217 WARSZAWA, KOLEJOWA 1

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
części komputerowe
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
oprogramowanie komputerowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
500 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się