[Przetarg Lubowidz] 1

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-03
Termin składania dokumentów:
2026-10-08 calendar Dodaj do kalendarza 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na odbiorze i zagospodarowaniu (odzysku lub unieszkodliwieniu) odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Lubowidz oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki... 2026-10-08 00:00 2026-10-08 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/1.-12732305
(pozostało 33 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2027-01-01 Data zakończenia trwania: 2029-12-31

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD MIASTA I GMINY LUBOWIDZ
NIP:
5711040999
Województwo:
mazowieckie
Powiat:
Żuromin
Miejscowość:
LUBOWIDZ
Adres:
09-304 LUBOWIDZ, ZIELONA 10

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Wadium:
20 000,00
Waluta: PLN
Województwo realizacji:
mazowieckie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się