[Przetarg Katowice] 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, określonego w załącznikach nr 2A-2I do SWZ, zwanego dalej...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-10
Termin składania dokumentów:
2026-09-10 calendar Dodaj do kalendarza 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, określonego w załącznikach nr 2A-2I do SWZ, zwanego dalej „sprzętem”. 1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego, określonego w załącznikach nr 2A-2I do SWZ, zwanego dalej „sprzętem”. Oferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy i nieużywany, pochodzić z bieżącej produkcji (rok produkcji: nie wcześniej niż... 2026-09-10 00:00 2026-09-10 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/1-przedmiotem-zamowienia-jest-dostawa-sprzetu-komputerowego-okreslonego-w-zalacznikach-nr-2a2i-do-swz-zwanego-dalej-sprzetem.-12687863
(pozostało 8 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Część zamówienia: LOT-0004 Okres obowiązywania: 1 Miesiące Część zamówienia: LOT-0005 Okres obowiązywania: 1 Miesiące Część zamówienia: LOT-0006 Okres obowiązywania: 1 Miesiące Część zamówienia: LOT-0007 Okres obowiązywania: 1 Miesiące Część zamówienia: LOT-0008 Okres obowiązywania: 1 Miesiące Część zamówienia: LOT-0009 Okres obowiązywania: 2.3 Miesiące Część zamówienia: LOT-0010 Okres obowiązywania: 2.3 Miesiące Część zamówienia: LOT-0011 Okres obowiązywania: 1 Miesiące Część zamówienia: LOT-0012 Okres obowiązywania: 1 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
UNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH
NIP:
6340197134
Województwo:
śląskie
Powiat:
Katowice
Miejscowość:
KATOWICE
Adres:
40-007 KATOWICE, BANKOWA 12

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się