Znalezionych wyników: 3161008

[Przetarg Stargard] 1) Przedmiotem umowy jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Stargard w 2027 roku.2) Przedmiot...

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-31
Termin składania dokumentów:
2026-09-30 calendar Dodaj do kalendarza 1) Przedmiotem umowy jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Stargard w 2027 roku.2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części:a) CZĘŚĆ I – odpady komunalne sektor I,b) CZĘŚĆ II – odpady komunalne sektor II,c) CZĘŚĆ III – odpady komunalne z gminnych obiektów użyteczności publicznej,d) Część IV- odbiór, transportu i zagospodarowania odpadów z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). 1) Przedmiotem umowy jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z terenu Gminy Stargard w 2027 roku.2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części:a) CZĘŚĆ I – odpady komunalne sektor I,b) CZĘŚĆ II – odpady komunalne sektor II,c) CZĘŚĆ III... 2026-09-30 00:00 2026-09-30 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/1-przedmiotem-umowy-jest-odbior-transport-i-zagospodarowanie-odpadow-z-terenu-gminy-stargard-w-2027-roku.2-przedmiot-zamowienia-zostal-podzielony-na-4-czescia-czesc-i-odpady-komunalne-sektor-12724771?sT=d376dc3eeab0965d81c10e88b49650c0beaf1396
(pozostało 25 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2026-12-01 Data zakończenia trwania: 2027-12-31

Informacje o zamawiającym

Organizator:
URZĄD GMINY STARGARD
NIP:
8541003474
Województwo:
zachodniopomorskie
Powiat:
Stargard Szczeciński
Miejscowość:
STARGARD
Adres:
73-110 STARGARD, RYNEK STAROMIEJSKI 5

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
wywóz śmieci, utylizacja, składowiska
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
zachodniopomorskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się