Znalezionych wyników: 3162119

[Przetarg Ogrodzieniec] 1

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-09-14 calendar Dodaj do kalendarza 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych, gier i platform edukacyjnych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2 do Zapytania – Formularz asortymentowo-cenowy. 3. Przedmiot zamówienia winien być fabrycznie... 2026-09-14 00:00 2026-09-14 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/1-12735469?sT=ac23eb26b12362fecea7f85b76ebfc1cbe84ad00
(pozostało 8 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W OGRODZIEŃCU
NIP:
6492238034
Województwo:
śląskie
Powiat:
Zawiercie
Miejscowość:
OGRODZIENIEC
Adres:
42-440 OGRODZIENIEC, KOŚCIUSZKI 67

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
śląskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się