Znalezionych wyników: 3162119

[Przetarg Lublin] 1

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-09-04
Termin składania dokumentów:
2026-09-14 calendar Dodaj do kalendarza 1. 1. Dane Zamawiającego Fundacja INGENIUM ul. Nałkowskich 115/21 20-470 Lublin NIP: 9462649828 REGON: 061727051 2. Podstawa i tryb postępowania Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadą konkurencyjności określoną w Wytycznych dotyczących kwalifikowalności... 2026-09-14 00:00 2026-09-14 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/1-12734818?sT=ac23eb26b12362fecea7f85b76ebfc1cbe84ad00
(pozostało 8 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
FUNDACJA INGENIUM
NIP:
9462649828
Województwo:
lubelskie
Powiat:
Lublin
Miejscowość:
LUBLIN
Adres:
20-470 LUBLIN, NAŁKOWSKICH 115/21

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Materiały papiernicze, szkolne
Podbranża:
materiały dydaktyczne
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
lubelskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się