Znalezionych wyników: 3150006

[Przetarg Wieprz] 1

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-28
Termin składania dokumentów:
2026-09-08 calendar Dodaj do kalendarza 1. 1. Przedmiotem Zamówienia jest dostawa granulatu PET, będącego surowcem niezbędnym, aby można było przeprowadzić proces wtrysku preform. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę elementów pod adres wskazany przez Zamawiającego: ul. Przemysłowa 60, 34-120... 2026-09-08 00:00 2026-09-08 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/1-12722906?sT=f2abc1b4b1d368d6bb73390d9fc0ca7694fd44f9
(pozostało 8 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Planowany termin podpisania umowy 2026-09

Informacje o zamawiającym

Organizator:
TECHPLAST SP. Z O.O.
NIP:
6772147485
Województwo:
małopolskie
Powiat:
Wadowice
Miejscowość:
WIEPRZ
Adres:
34-122 WIEPRZ, RZYMSKA 4

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Materiały budowlane i hutnicze
Podbranża:
materiały budowlane
Branża:
Surowce, paliwa, oleje
Podbranża:
surowce naturalne
Tryb przetargu:
zapytanie ofertowe
Województwo realizacji:
małopolskie
Rodzaj postępowania:
BIZ
zapytanie ofertowe
Źródło:
BIZ
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się