Znalezionych wyników: 3154271

[Przetarg Bydgoszcz] 1

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-28
Termin składania dokumentów:
2026-09-29 calendar Dodaj do kalendarza 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Centrum Stomatologii:1) część 1 – Zakup wraz z dostawą komputerów stacjonarnych i monitorów.2) część 2 – Zakup wraz dostawą urządzeń drukujących3. Szczegółowy... 2026-09-29 00:00 2026-09-29 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/1-12722058?sT=f4b22909fed279895c253d235b3afd019b386fbf
(pozostało 27 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Okres obowiązywania: 1 Miesiące

Informacje o zamawiającym

Organizator:
UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU COLLEGIUM MEDICUM IM. LUDWIKA RYDYGIERA W BYDGOSZCZY
NIP:
8790177291
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Powiat:
Bydgoszcz
Miejscowość:
BYDGOSZCZ
Adres:
85-067 BYDGOSZCZ, JAGIELLOŃSKA 13

Informacje o przetargu

Rodzaj:
dostawy
Branża:
Komputery, informatyka, technika biurowa
Podbranża:
komputery, serwery
urządzenia, akcesoria biurowe i komputerowe
oprogramowanie komputerowe
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
kujawsko-pomorskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się