Znalezionych wyników: 3152191

[Przetarg Parczew] 1

Terminy

Data publikacji ogłoszenia:
2026-08-25
Termin składania dokumentów:
2026-09-10 calendar Dodaj do kalendarza 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest:RDW w Parczewie: Usługi ustawienia i zdejmowania zasłon przeciwśnieżnych.Klasyfikacja robót wg CPV: 90620000 Usługi odśnieżania45340000-2 Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego2. Zamawiający podzielił przedmiot... 2026-09-10 00:00 2026-09-10 00:00 Europe/Warsaw https://www.portalzp.pl/przetargi/1-12714418?sT=f4ec7b473e2dd925ab63e2708fe2aed3c7978e93
(pozostało 9 dni)
Termin realizacji zlecenia:
Data początkowa: 2026-10-15 Data zakończenia trwania: 2027-04-30

Informacje o zamawiającym

Organizator:
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W LUBLINIE REJON DRÓG WOJEWÓDZKICH W PARCZEWIE
NIP:
7120160419
Województwo:
lubelskie
Powiat:
Parczew
Miejscowość:
PARCZEW
Adres:
21-200 PARCZEW, WOJSKA POLSKIEGO 21

Informacje o przetargu

Rodzaj:
usługi, wykonanie
Branża:
Drogownictwo
Podbranża:
utrzymanie dróg
Branża:
Sprzątanie
Podbranża:
sprzątanie terenu
Tryb przetargu:
przetarg nieograniczony
Województwo realizacji:
lubelskie
Rodzaj postępowania:
TED
przetarg nieograniczony
Źródło:
TED
restricted-banner

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu ZP?

Już teraz zamów pełny dostęp i korzystaj z:

  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nowych ogłoszeń z każdej branży i każdego regionu
  • ogłoszeń o przetargach publicznych BZP, TED oraz zleceń
  • specyfikacji istotnych warunków zamówienia przy każdym ogłoszeniu z BZP
Testuj portal za 0 zł

Masz dostęp do portalu ?

Zaloguj się