Sygn. akt: KIO 250/26
POSTANOWIENIE
Warszawa, dnia 16 marca 2026 r.
Krajowa Izba Odwoławcza - w składzie:
Przewodniczący:Jolanta Markowska
Elżbieta Dobrenko
Ernest Klauziński
po rozpoznaniu z urzędu w dniu 16 marca 2026 r. w Warszawie sprawy sprostowania postanowienia Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 11 marca 2026 r.,
postanawia:
sprostować sentencję postanowienia w zakresie treści „bez udziału”, poprzez zastąpienie jej treścią „z udziałem”.
Uzasadnienie
W dniu 11 marca 2026 r. zostało wydane postanowienie w sprawie o sygn. akt KIO 250/25 kończące postępowanie odwoławcze w niniejszej sprawie. W sentencji powyższego postanowienia Izba omyłkowo wskazała, że ww. postanowienie zostało wydane na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron i uczestników postępowania odwoławczego, podczas gdy posiedzenie odbyło się z udziałem stron i uczestników, co jednoznacznie potwierdza protokół z posiedzenia.
Wystąpienie powyższej niezamierzonej i oczywistej omyłki pisarskiej uzasadnia w pełni niniejsze sprostowanie postanowienia.
Uwzględniając powyższe, na podstawie art. 561 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.), Izba postanowiła jak w sentencji.
Przewodniczący ………………………
………………………
………………………