Odpowiedź udzielona 2010-03-15

Wyślij Drukuj A A A

Agata Smerd
Agata Smerd

Dokument aktualny
ważny od: 2010-03-15

Jakie są różnice między zamówieniem dodatkowym a robotami dodatkowymi?

Pytanie:

Wystąpiły u nas roboty dodatkowe, zmieniające ilość obmiarową. Jednocześnie zwiększyła się kwota wynagrodzenia kosztorysowego. Zmiana obmiarowa była przewidziana w siwz zgodnie z art. 144 ustawy Pzp. Czy teraz potrzebujemy protokołu konieczności, kosztorysu ofertowego, protokołu odbioru i nowej umowy, tak jak jest to w przypadku zamówień dodatkowych? Czy wystarczy zawrzeć aneks do umowy zmieniający wynagrodzenie?

 

Nie masz konta w Portalu ZP?

5 powodów, dla których warto skorzystać z oferty

  1. Najobszerniejsza baza porad prawnych dotyczących zamówień publicznych
  2. Na pytania odpowiadają najlepsi eksperci
  3. Intuicyjny system zadawania pytań
  4. Odpowiedź nawet już po 3 dniach

Jak zacząć korzystać z PEŁNEJ oferty PortalZP.pl?

Załóż konto

Masz już konto? Zaloguj się










Porady powiązane słowami kluczowymi

  • Portal Kadrowo-PłacowyPortal Kadrowo-Płacowy
  • Portal Finansowo - KsięgowyPortal Finansowo - Księgowy
  • Certyfikat Firmy Wiarygodnej FinansowoCertyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo
  • Portal dla firmy transportowejPortal dla firmy transportowej
  • APEXNETAPEXNET
  • Zarządzanie kancelarią prawnąZarządzanie kancelarią prawną
  • Serwis InwestoraSerwis Inwestora
  • Portal dla specjalistów ds. BHPPortal dla specjalistów ds. BHP
  • Portal Twojej Spółki z o.o.Portal Twojej Spółki z o.o.
  • Portal dla placówek oświatowychPortal dla placówek oświatowych
  • Experto24.plExperto24.pl
  • Serwis Rachunkowści BudżetowejSerwis Rachunkowści Budżetowej

Aby zadać pytanie musisz być zalogowany

Nie masz konta…


Strona używa plików cookies.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się jaki jest cel używania cookies oraz jak zmienić ustawienia cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki.