Poleć znajomemu

Decyzja w sprawie powołania komisji przetargowej

Dodano: 16 października 2019
Decyzja komisja

Kierownik zamawiającego powołuje komisję do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli wartość zamówienia jest równa progom unijnym lub je przekracza. Jeżeli wartość zamówienia jest mniejsza niż te kwoty, kierownik zamawiającego może powołać komisję przetargową.

Pozostało jeszcze 57 % treści

Aby zobaczyć cały artykuł, zaloguj się lub zamów dostęp.

Nie jesteś jeszcze użytkownikiem Portalu?

Zamów już teraz pełny dostęp do portalu i korzystaj z:

  • 4 519 fachowych porad prawnych
  • możliwości zadawania 3 własnych pytań w miesiącu
  • codziennie aktualizowanej bazy ponad 650 000 przetargów
  • nielimitowanej możliwości ustawienia alertów i powiadomień o nowych przetargach
  • ponad 200 wzorów dokumentów
  • 22 szkoleń wideo na tematy związane z Pzp
  • wyroków KIO oraz słownika kodów CP

Zamów dostęp

Jeżeli nie posiadasz pełnego dostępu do portalu, możesz wykupić dostęp jednorazowy do wybranego dokumentu.

PayU »
9.00 zł netto (11.07 zł brutto)
SMS »
19.00 zł netto (23.37 zł brutto)
Mam już dostęp

Jeśli masz już konto w Portalu ZP

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła

Słowa kluczowe:
wzór
Nie ma jeszcze komentarzy do tego dokumentu.
Zaloguj się aby dodać komentarz

Bezpłatne webinarium!

Zamówienia do 30 000 euro w nowym Prawie zamówień publicznych

22 lipca (środa) godz. 10-11

Transmisja online

Zapisz się już dziś >> 

Poradnia

Odpowiedzi nawet na najtrudniejsze pytania

Zadaj pytanie ekspertowi Sprawdź wszystkich ekspertów portalu »

Porady

Elektroniczne dokumenty urzędowe – zasady ich weryfikacji

Pytanie: Wykonawca wezwany do złożenia dokumentów zgodnie z art. 26 ust. 1 ustawy Pzp przekazał zamawiającemu za pośrednictwem platformy elektronicznej m.in. zaświadczenia z KRK, ZUS i US w formie pdf. Z treści tych dokumentów...

Czytaj więcej »
Czy w podprogowym zamówieniu na usługę społeczną wykonawca musi potwierdzić brak podstaw do wykluczenia?

Pytanie: Czy w postępowaniu prowadzonym na podstawie art. 138o wykonawcy mają obowiązek składać oświadczenie o przynależności lub braku przynależności do grupy kapitałowej?

Czytaj więcej »

Aktualności

RODO w postępowaniach o zamówienia publiczne (cz. II)
Każdy zamawiający, udzielając zamówienia publicznego, musi przestrzegać zapisów rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady [UE] nr 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych...
Umowa w sprawie zamówienia nie może być kształtowana w sposób zupełnie dowolny – sprawdź ograniczenia
Strony przyszłej umowy w sprawie zamówienia publicznego tj. zamawiający i wykonawca dysponują – co do zasady – swobodą kształtowania treści umowy, niemniej jednak swoboda ta nie jest nieograniczona. Postanowienia umowy nie mogą naruszać istoty i...
Czy niepodpisanie szczegółowego formularza ofertowego można uzupełnić?
Jeżeli szczegółowy formularz ofertowy stanowi treść oferty, to jego niepodpisanie skutkuje odrzuceniem oferty. Jeżeli natomiast szczegółowy formularz ofertowy stanowi dokument, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp, to może on zostać...

Nasi partnerzy, osiągnięcia i opinie klientów

wiper-pixel