Odpowiedź udzielona 2010-11-10

Wyślij Drukuj A A A

Małgorzata Niezgoda-Kamińska
Małgorzata Niezgoda-Kamińska

Dokument aktualny
ważny od: 2010-11-10

Kiedy można zatrzymać wadium?

Pytanie:

Wykonawca na wezwanie z art. 26 ust. 3 ustawy Pzp uzupełnił dokument  w zakresie niekaralności (członek zarządu, mający miejsce zamieszkania poza terytorium RP), wystawiony przez urząd niemiecki stanowiący odpowiednik polskiego KRK. Jednak złożony dokument nie potwierdza niekaralności na dzień składania ofert. Czy w związku z opisaną sytuacją zamawiający powinien zatrzymać wadium na podstawie art. 46 ust. 4a ustawy Pzp?

 

Nie masz konta w Portalu ZP?

4 powody, dla których warto skorzystać z oferty

  1. Najobszerniejsza baza porad prawnych dotyczących zamówień publicznych
  2. Na pytania odpowiadają najlepsi eksperci
  3. Intuicyjny system zadawania pytań
  4. Odpowiedź nawet już po 3 dniach

Jak zacząć korzystać z PEŁNEJ oferty PortalZP.pl?

Załóż konto

Masz już konto? Zaloguj się










Porady powiązane słowami kluczowymi

  • Portal Kadrowo-PłacowyPortal Kadrowo-Płacowy
  • Portal Finansowo - KsięgowyPortal Finansowo - Księgowy
  • Certyfikat Firmy Wiarygodnej FinansowoCertyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo
  • Portal dla firmy transportowejPortal dla firmy transportowej
  • APEXNETAPEXNET
  • Zarządzanie kancelarią prawnąZarządzanie kancelarią prawną
  • Serwis InwestoraSerwis Inwestora
  • Portal dla specjalistów ds. BHPPortal dla specjalistów ds. BHP
  • Portal Twojej Spółki z o.o.Portal Twojej Spółki z o.o.
  • Portal dla placówek oświatowychPortal dla placówek oświatowych
  • Experto24.plExperto24.pl
  • Serwis Rachunkowści BudżetowejSerwis Rachunkowści Budżetowej

Aby zadać pytanie musisz być zalogowany

Nie masz konta…


Strona używa plików cookies.

Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się jaki jest cel używania cookies oraz jak zmienić ustawienia cookie w przeglądarce.
Korzystając ze strony użytkownik wyraża zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki.